4 kroki do najlepszego komfortu TEMPUR®

Aktualizowano: 22 maja 2023

Spis treści wpisu:

4 kroki do najlepszego komfortu TEMPUR®

Całą gamę produktów TEMPUR® znajdziesz w naszym sklepie internetowym oraz stacjonarnym:  SalonSnu.pl/produkty-TEMPUR®

Idealnie dopasowane łóżko TEMPUR® składa się z 4 elementów.

 KROK 1 – Wybierz materac.

Jest to główny i najważniejszy element komfortowego podparcia w czasie odpoczynku. Produktywny sen jest bardzo ważny dla naszego zdrowia, samopoczucia oraz regeneracji. Dlatego warto zainwestować w wysokiej jakości materac, który jest w stanie zapewnić nam odpowiednie dopasowanie oraz komfort. Kolekcja TEMPUR® oferuje szeroki wybór materaców, które przede wszystkim zapewniają niezrównane podparcie a przy tym różnią się odczuciami oraz parametrami charakterystycznymi dla danej kolekcji. Aby wybrać materac, który spełni Twoje oczekiwania odwiedź nasz sklep lub zasięgnij porady eksperta online.

Odkryj cała kolekcje luksusowych materaców TEMPUR®: SalonSnu.pl/materace-TEMPUR®

KROK 2 – Wybierz poduszkę.

Dopełnieniem każdego dobrego materaca jest odpowiednio dobrana i dobrej jakości poduszka. Poduszka powinna prawidłowo podpierać głowę i kark w dowolnej pozycji. Poduszki TEMPUR® to szeroka gama produktów, które dzielą się na modele klasyczne jak i ergonomiczne- odpowiednio dopasowane do określonej pozycji snu.

Poznaj całą ofertę poduszek TEMPUR®: SalonSnu.pl/poduski-TEMPUR®

KROK 3 – Wybierz łóżko oraz stelaż.

Odpowiedni dobór stelaża do materaca to połowa sukcesu. Aby cieszyć się najlepszym dopasowaniem oraz jakością Twojego snu, dodanie stelaża zwiększa trwałość oraz poprawia wentylację każdego materaca. Oferta stelaży TEMPUR® to podział na modele statyczne oraz elektryczne. Modele regulowane pozwalają na dopasowanie odpowiedniego ułożenia by siedzieć lub leżeć w jeszcze bardziej komfortowej pozycji. Ułatwiają czytanie, oglądanie telewizji w łóżku lub najzwyczajniej pozwalają na odciążenie zmęczonych mięśni nóg. Stelaże TEMPUR® idealnie dopasowują się do Twojego ciała, są doskonałym uzupełnieniem do materacy TEMPUR®.

Elementem przykuwającym uwagę w każdej sypialni jest łóżko. Jest to najbardziej widoczny element wyposażenia, odpowiadający Twoim potrzebom dla zapewnienia najlepszego komfortu spania. Szeroki wybór modeli łóżek TEMPUR®,  rodzajów i kolorów materiałów obiciowych pozwoli na dopasowanie odpowiedniego łóżka do stylu Twojego wnętrza.

Zobacz całą kolekcję luksusowych łóżek TEMPUR®: SalonSnu.pl/łóżka-TEMPUR®

 KROK 4 – Wybierz akcesoria: kołdrę, prześcieradło, ochraniacz oraz pościel.

Akcesoria TEMPUR® to niezbędne uzupełnienie Twojego zestawu dla osiągnięcia najlepszego komfortu snu. Wysokiej jakości prześcieradło lub ochraniacz sprawi, że Twoje łóżko będzie czyste i świeże. Natomiast kołdra pomoże utrzymać Twojemu ciału optymalną temperaturę przez cały rok.

Zobacz cała ofertę akcesoriów TEMPUR®: SalonSnu.pl/akcesoria-TEMPUR®

Tylko 4 kroki dzielą Cię do najlepszej jakości snu jaki zapewnia   –  TEMPUR®

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materac na wersalkę – czy można?

Czy spanie na wersalce jest zdrowe? Zazwyczaj uważa się, że spanie na wersalce nie jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o zdrowy sen i komfort snu. Wersalki często nie zapewniają odpowiedniego wsparcia i wygody,...

Jak dbać o materac?

Dlaczego dbanie o materac jest ważne? To jak dbać o materac jest częstym pytaniem wszystkich tych, którzy mają w swojej sypialni nowe podłoże do snu. Co zrobić żeby ten świeży i czysty materac pozostał tak...