Strona główna Galeria Salon Snu Bydgoszcz

Salon Snu Bydgoszcz

Galeria zdjęć Komfort Snu. Kliknij zdjęcie, aby je powiększyć.

Salon Materacy w Galerii Dom i Wnętrze YouTube.pl/salon-materacy-Komfort-Snu to miejsce, w którym można otrzymać wyczerpujące informacje na temat zdrowego snu oraz produktów dostępnych w sprzedaży. Stawiamy sobie za cel zdobycie jak najszerszej wiedzy na temat materacy, łóżek, poduszek, oraz ich wpływu na zdrowy sen.

Porad udzielają nasi doradcy

Patrycja Rychłowska 
tel. 506 626 678 / email: patrycja@komfortsnu.pl

Tomasz Romiński 
tel. 512 268 203 / email: tomek@komfortsnu.pl

Ilona Zielińska 
tel. 523 357 920 / email: ilona@komfortsnu.pl

 

Oferujemy produkty znanych i cenionych marek takich jak MK foam KołoMaterassoHildingPerDormireDunlopillo czy Tempur takie jak materace, łóżka, stelaże, poduszki, kołdry, ochraniacze, artykuły pościelowe oraz meble do sypialni.

Posiadamy na ekspozycji znaczną kolekcję materaców Tempur. Zachęcamy do poznania różnicy między klasyczną linią Tempur Original, a sprężystą linią Tempur Sensation oraz Tempur Cloud o wyjątkowej miękkości. Posiadamy też wersje luksusowe De Luxe oraz kolekcje specjalne.

Poznaj wszystkie rodzaje poduszek i akcesoriów Tempur w tym stelaże 2 i 4 silnikowe (Tempur Flex 2000 i Tempur Flex 4000) oraz stelaż Tempur Flex 4000 Wollhager umożliwiający pełną regulację każdego ruchomego elementu  z opcją cofania powierzchni materaca podniesionego w stronę tylnego oparcia.

Serdecznie zapraszamy!
W salonach stacjonarnych pojawiają się inne promocje niż w intrenecie, istnieje możliwość zamówienia transportu wraz z wniesieniem i montażem. Istnieje też możliwość indywidualnej wyceny przy większej ilości zamawianych produktów.

 

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami