Strona główna Artykuły Kelsz – producent mebli z litego drewna

W malowniczych Borach Tucholskich produkowane są niezwykłe meble Kelsz. Tajniki produkcji oparte są na rodzinnej tradycji wspartej solidnym doświadczeniem oraz pasją tworzenia mebli wysokiej jakości.

Wyroby producenta dostępne na stronie: SalonSnu.pl/Łóżka-Kelsz

Meble drewniane Kelsz

Firma meble Kelsz powstała w roku 1974 i od tego czasu dąży  do tworzenia mebli ze szlachetnego drewna i pozostaje niezmienne. Tradycja pozwala kultywować oraz przekazywać z pokolenia na pokolenie najlepsze metody rzemiosła stolarskiego, a wraz z nimi tajniki tworzenia unikatowych mebli.

Oczywiście meble Kelsz aby zaoferować klientom meble niezawodne, komfortowe gwarantujące wymarzoną satysfakcje płynącą z użytkowania, harmonijnie łączą tradycyjne rozwiązania i wieloletnie doświadczenie z nowoczesną techniką meblarską oraz innowacyjnymi rozwiązaniami.

Kelsz łóżka drewniane

Naszą specjalnością pozostaje produkcja łózek z drewna. Od roku 2003 nasza oferta zawiera niebywałe łózka oraz sypialnie z drewna bukowego i komody z drewna sosnowego.

Naturalne drewno nadaje meblom unikalny czar oraz zapewnia niezmienną jakość, obróbka stolarska uwydatnia ich piękno, podkreślając eleganckim designem.

Pełna oferta mebli Kelsz dostępna w salonach snu Komfort Snu w Bydgoszczy i Toruniu.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami