Materac Lavender Duo

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Lavender Duo

Materac Lavender Duo dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Lavender Duo

 

Materac Lavender Duo stworzony z myślą o alergikach. Łączy w sobie właściwości antybakteryjne, które stanowią doskonałą barierę dla bakterii i roztoczy z przyjemnym aromatem lawendy, który redukuje stres zapewniając spokojny sen. Nowoczesne właściwości piany Antibacterial stanowią doskonalą izolację antybakteryjną, zapewniając czyste i bezpieczne środowisko snu. Odpowiednie podparcie zapewnia obustronnie kształtowana piana Lawender, która pod wpływem ciepła naszego ciepła uwalnia kojący aromat lawendy, ułatwiający zasypianie oraz redukcję nagromadzonego stresu.

Materac Lavender Duo zbudowany jest z trzech warstw, warstwa dolna i górna to profilowana piana Lavender, warstwa środkowa- piana antybakteryjna Antibacterial.

 

 

 

Wysokość materaca: ok. 24 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.