Strona główna Artykuły System łóżek Mini Maxi – New Elegance

System łóżek Mini Maxi dostępny jest na zamówienie kontaktując się pod adresem: sklep@salonsnu.pl lub dzwoniąc pod nr 52 335 79 20, 506-626-678.

 

Innowacyjny i bardzo nowoczesny system łóżek MINI MAXI pozwala na skomponowanie łóżka wg własnego projektu.

 

Rozbudowany i bardzo funkcjonalny system Mini Maxi pozwala na dostosowanie łóżka do własnych potrzeb oraz do posiadanego pomieszczenia. Główną zaleta tego systemu jest możliwość łączenia wezgłowia, korpusu, rodzaju nóżek w wybranej tkaninie.

Wezgłowia należące do tego systemu posiadają różną wysokość, tutaj rozmiary zaczynają się nawet od 80cm wzwyż. Jeśli chodzi o korpusy jest możliwość wyboru z funkcjonalnym pojemnikiem na pościel lub bez, cała rama łóżka może być wzbogacona o dodatkowe przeszycia. Na końcu wybieramy nóżkę z opcji drewnianej ( kolorystyka do wyboru) oraz metalowej.

Korpusy dostępne w szerokościach pod materac 90,120,140,160,180,200×200. Wezgłowia do wyboru w wysokości 80,100,120,140cm. Łóżka Mini Maxi występuję w standardzie w rozmiarze pod materac 200×200 cm.

 

1) Zobacz wszystkie dostępne wezgłowia systemu Mini Maxi:

 

2) Do wyboru szeroka gama tkanin plamoodpornych, skór ekologicznych oraz skór naturalnych:


Dostępna kolorystyka: http://www.newelegance.pl/pl/tkaniny

 

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami