Łóżka tapicerowane

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023

Spis treści wpisu:

Łóżka tapicerowane

SalonSnu.pl/Łóżka-tapicerowane

Dlaczego łóżka tapicerowane zyskują uznanie wśród klientów?

Łóżko tapicerowane w sypialni może się bardzo ładnie prezentować – podobnie jak kanapa i sofa w salonie.

Można je dopasować do dowolnych mebli, które już posiadamy, a łóżka tapicerowane dają poczucie ciepła i przytulności w sypialni. Łóżko tapicerowane z wysokim zagłówkiem daje też możliwość oparcia.

Firma Komfort Snu oferuje łóżka tapicerowane między innymi firm:

MK Foam Koło,
Materasso
New Elegance.

 

Łóżka tapicerowane mogą być bez pojemnika lub z pojemnikiem na pościel. Wielkość pojemnika w łóżku i sposób otwierania może być różny. Najpopularniejszym sposobem otwierania pojemnika jest uniesienie stelaża za pomocą mechanizmów gazowych – podobnie jak tylna klapa w samochodzie. Z tym, że w łóżkach gazowych siłowniki są dopasowane do ciężaru jaki będą dźwigały.

Posiadamy też w ofercie łóżka otwierane za pomocą mechanizmów sprężynowych, które dodatkowo umożliwiają regulację wysokości materaca w części wezgłowia.

 

 

W naszej ofercie łóżek tapicerowanych można znaleźć modele cieszące się dużą popularnością wśród naszych klientów:

 

 Łóżko tapicerowane Apollo S

Eleganckie i subtelne, wykonane w białej skórze ekologicznej prezentuje się nadzwyczajnie. Wezgłowie łożka posiada delikatne przeszycia, które podkreślają elegancję, jednocześnie jest lekko odchylone co może podobać się osobom, które preferują wygodną pozycje z książką w ręku. Niezwykle ważnym elementem jest rodzaj podstawy łóżka, który tutaj jest delikatnie zaoblony przez to podnosi komfort wygodnego siadania jak i wstawania. Łóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej.

Do wyboru szeroka gama tkanin plamoodpornych, skór naturalnych i ekologicznych.
Dostępna kolorystyka: http://www.newelegance.pl/pl/model.php?mid=34&idk=2

Łóżko dostępne jest w naszym sklepie online: SalonSnu.pl/łóżko-tapicerowane-Apollo-S

 

Łóżko tapicerowane Monaco

Bardzo komfortowe łóżko o miękkim wezgłowiu, które z pewnością zapewni wysoki komfort użytkowania. Wezgłowie posiada dwie odpinane na zamek poduchy. Prosta i stabilna konstrukcja oraz bardzo nowoczesny design sprawiają, iż łóżko będzie przyciągac uwagę. Łóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej.

Do wyboru szeroka gama tkanin plamoodpornych, skór naturalnych i ekologicznych.
Dostępna kolorystyka: http://www.newelegance.pl/pl/model.php?mid=34&idk=2

Łóżko Monaco znajdziecie na naszej stronie internetowej: SalonSnu.pl/łóżko-tapicerowane-Monaco

 

 Łóżko tapicerowane Calgary

Wyjątkowe łóżko o bardzo designerskiej formie, idealnie wkomponuje się do nowoczesnej sypialni. Profilowany miękką linią zagłówek pozwoli na przyjemny relaks i odpoczynek na siedząco. Dodatkowo zaoblone krawędzie łóżka podnoszą komfort użytkowania a lekkie, chromowane nóżki dodają lekkości całej konstrukcji. Łóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej.

Do wyboru szeroka gama tkanin plamoodpornych, skór naturalnych i ekologicznych.
Dostępna kolorystyka: http://www.newelegance.pl/pl/model.php?mid=34&idk=2

Łóżko jest dostępne w naszym sklepie online: SalonSnu.pl/łóżko-tapicerowane-Calgary

 

Łóżko 81275

Prosta, klarowna forma w oparciu o nowoczesny styl. Łóżko tapicerowane skórą ekologiczną, akcentowane licznymi przeszyciami na wezgłowiu jak i na ramie łóżka. Dodatkowym atutem jest podświetlenie znajdujące się w górnej części wezgłowia, które dodatkowo podnosi komfort użytkowania. Łóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej.

Do wyboru szeroka gama tkanin plamoodpornych oraz skór ekologicznych.

Łóżko można zamówić w naszym sklepie internetowym: SalonSnu.pl/łóżko-tapicerowane-81275

 

Łóżko Navi

Przyciagające uwagę łóżko Navi to zdecydowanie połączenie gustownej elegancji w stylu skandynawskim. Miękki i bardzo przyjemny w dotyku materiał idealnie podkreśla gustowny charakter tego łóżka. Dodatkowo efektowny napis na wezgłowiu można zamówić wg swojej własnej inwencji. Łóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej.

Łóżko dostępne na zamówienie z firmy Materasso.

 

Zobacz również nasze modele łóżek tapicerowanych, które posiadamy na ekspozycji w salonie: SalonSnu.pl/łóżka-ekspozycyjne-oferta

Zobacz również łóżka tapicerowane firmy New Elegance:   SalonSnu.pl/łóżka-New Elegance

 

Więcej informacji:
tel. 52 335 79 20 lub 506 626 678
email: sklep@salonsnu.pl

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.