Łóżka TEMPUR®

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023

Spis treści wpisu:

Łóżka TEMPUR®

Stwórz własny zestaw TEMPUR® North

Wybierz kolor, który będzie pasował do Twojej sypialni, zagłówek i najważniejsze: materac, podstawę oraz nakładkę odpowiadającą Twoim potrzebom dla zapewnienia najlepszego komfortu spania. Więcej informacji uzyskasz dzwoniąc pod numer 506 626 678 lub pisząc na adres e-mail: sklep@salonsnu.pl

Łóżka TEMPUR® North są dostępne w naszym sklepie online – zobacz pełną ofertę: SalonSnu.pl/łóżka-TEMPUR®-North


TEMPUR® chcąc spełnić oczekiwania najbardziej wymagających osób stworzył 3 modele luksusowych łóżek TEMPUR® North.

Łóżko TEMPUR® North Continental

Swój elegancki wygląd zawdzięcza poprzez połączenie solidnej podstawy z wysokim materacem oraz komfortową nakładką. Gustowna rama łóżka obita jest wytrzymałą a przy tym bardzo przyjemną w dotyku tkaniną.

Łóżko TEMPUR® North Continental to w pełni tapicerowane łóżko z wbudowanym materacem. Dostępne jest w wariantach – Original/Cloud i Sensation. Ekskluzywną całość dopełnia nakładka (topper) dostępna w wersji standardowej, luksusowej TEMPUR® Deluxe dającej dodatkowy komfort lub TEMPUR® Breeze wykorzystującej technologię TEMPUR® Climate Material dla zapewnienia lepszej cyrkulacji powietrza.

Łóżko TEMPUR® North Continental dostępne w sklepie online: SalonSnu.pl/TEMPUR®-TEMPUR®-Continental

Łóżko TEMPUR® North Adjustable

To stylowe łóżko z możliwością regulacji pozycji za pomocą dwóch silników elektrycznych sterowanych bezprzewodowym pilotem. TEMPUR® TEMPUR® Adjustable posiada opatentowane, niewidoczne rozwiązanie służące do mocowania materaca łóżka, pozwalające na zachowanie eleganckiej linii łóżka nawet z uniesionymi stelażami.

Łóżko TEMPUR® North Adjustable dostępne w sklepie online: SalonSnu.pl/TEMPUR®-North-Adjustable

Łóżko TEMPUR® North Box

W niezwykle elegancki sposób łączy materac i podstawę. Dzięki zastosowaniu solidnej, drewnianej ramy łóżko TEMPUR® North Box jest trwałe, a przyjemna w dotyku tkanina obiciowa nadaje mu ekskluzywnego wyglądu. Dopełnieniem jest nakładka, która pozwala uzyskać pożądany poziom komfortu. Łóżko TEMPUR® North Box to w pełni tapicerowane łóżko z wbudowanym materacem. Dostępne jest w następujących wariantach – Original/Cloud i Sensation. Całości dopełnia Nakładka (topper). Dostępna w wersji standardowej, luksusowej TEMPUR® Deluxe dającej dodatkowy komfort lub TEMPUR® Breeze wykorzystującej technologię TEMPUR® Climate Material dla zapewnienia lepszej cyrkulacji powietrza.

Łóżko TEMPUR® Notrh Box dostępne w sklepie online: SalonSnu.pl/TEMPUR®-North-Box

[galeria=karuzela]98[/galeria]

Więcej filmów znajdziesz na naszym kanale YouTube.pl/KomfortSnu.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.