Strona główna Produkty Łóżka Nowość – korpus KSU w łóżkach BOX Multisystem

Łóżka Box Multisystem dostępne są w sprzedaży stacjonarnej oraz online w salonach: Komfort Snu.

 

Wszechstronny i bardzo rozbudowany system łączenia własnej wersji łóżka oferowany przez Firmę M&K Foam Koło ( Box Multisystem) został poszerzony o nowy korpus KSU z 4 szufladami. Podstawę KSU możemy skomponować z każdym wezgłowiem oferowanym przez Box Multisystem. Natomiast szuflady w ilości 4szt zaczynają się powyżej rozmiaru 120cm ( 2x boczna, 2x od strony zanóżka). Wybierając podstawę KSU w rozmiarze mniejszym niż 120cm ( 100, 90, 80cm) otrzymujemy tylko 2 szuflady ( 1x boczna, 1x od strony zanóżka) – istnieje możliwość wyboru, z której strony mają znajdować się szuflady. Do wyboru również szeroka gama rodzajów i kolorów obicia.

 

Łóżka produkowane są na specjalne zamówienie klienta, w wybranym przez niego rozmiarze i rodzaju oraz wybarwieniu tkaniny obiciowej.


Jak stworzyć własną wersję łóżka w systemie Box Multisystem dowiesz się w tym artykule: SalonSnu.pl/łóżka-Box-Multisystem-M&K-Foam-Koło

 

 

Komfort Snu Bydgoszcz przy ul. Szajnochy 2 (Galeria Dom i Wnętrze)

oraz

Komfort Snu w Toruniu przy ul. Żółkiewskiego 16 (naprzeciwko galerii Copernicus).

Serdecznie zapraszamy!

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami