Materac Amerika Materasso

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Amerika Materasso

Materac Amerika dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Amerika

 

Materac Amerika z wbudowanym systemem sprężyn kieszeniowych typu Multipocket, stanowi większą ilość punktów podparcia o małej średnicy. Każdy z nich ma za zadanie bardzo dobre i niezależne podparcie. Dodatkowym komfortem w materacu jest przekładka oraz płyta lateksu zwiększająca poziom wygody.

System siedmiu stref twardości gwarantuje idealne i maksymalne dopasowanie wraz z odpowiednim podparciem dla kręgosłupa co pozwala zachować zdrową pozycję snu.

Właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne zapewnia płyta lateksu umieszczona tuż nad sprężynami, która jednocześnie zwiększa odczucie elastyczności w materacu.

Materac Amerika jest materacem ortopedycznym.

 

 

Wysokość materaca: ok. 21 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materac Otello z kolekcji Hilding Deluxe

Materac Otello z kolekcji Hilding Deluxe: Kompleksowy przewodnik W tym artykule przyjrzymy się bliżej materacowi Otello Hilding Deluxe, który zdobywa coraz większą popularność wśród osób poszukujących komfo...

Co to jest top materac?

Nakładka na materac, nazywana też przekładką lub top materacem to cienki materac nawierzchniowy. Chroni materac zasadniczy, zmiękcza powierzchnię spania np. niewygodnej kanapy.