Materac Baby Natur

Aktualizowano: 10 lutego 2024
Materac Baby Natur

Podstawa materaca Baby Natur jest jego innowacyjna i bardzo luksusowa pianka Biogreen, stworzona na bazie naturalnych komponentów. Pianka Biogreen, w której zastąpione ropo-pochodne związki surowcami naturalnymi, jest również nawilżona ekstraktem z aloesu, całość wyprodukowana przy użyciu ekologicznych klejów. Właściwości pianki z aloesem zapewniają większą higienę i bezpieczeństwo użytkowania, niwelują bakterie oraz roztocza.
zobacz materace dla dzieci w sklepie online

Górna warstwa materaca Baby Natur wykonana została z pianki Polargel o właściwościach termo-regulacyjnych, utrzymując stałą temperaturę i odpowiednia klimatyzacje podczas snu. Dzięki otwartej strukturze pianki Polagel zapewnia również bardzo wysoką przewiewność oraz podparcie ciała w każdej pozycji.

Pokrowiec Lyocell- w 100% naturalny, wyprodukowany na bazie celulozy drzewnej. Miękki, aksamitny w dotyku, bardzo dobrze pochłania oraz odprowadza wilgoć, szybko wysycha, jest bardzo higieniczny. Pokrowiec posiada pas wentylacyjny w formie siateczki 3D, jest zdejmowany z możliwością prania w temp. 60 stopni.

Wkład: górna warstwa- pianka Polargel, naturalna pianka Biogreen, profilowany wkład z pianki Biogreen

Wysokość materaca: ok. 11 cm

Dostępne rozmiary: 60/120, 70/120, 60/140, 70/cm, istnieje możliwość wykonania w innym rozmiarze.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: