Materac Bydgoszcz Therapy

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Bydgoszcz Therapy

Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać: SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

Materac Bydgoszcz Therapy to materac z kolekcji „Komfort CITY”. Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.

     Materac dostępny w sklepie internetowym i stacjonarnym: SalonSnu.pl/materac-Bydgoszcz-Therapy

Materac Bydgoszcz Therapy to najnowszy model materaca piankowego należący do nowoczesnej kolekcji „Komfort City”. Wykonany z nowej generacji pianki termoelastycznej (o gęstości 50kg/m3), która idealnie podpiera całe ciało, nie wywierając przy tym nacisków zwrotnych. Takie działanie korzystnie wpływa na mięśnie, stawy oraz naczynia krwionośne.

Pozostałe warstwy wykonane z pianki wysokoelastycznej (gęstość 35-40kg/m3), nadają materacowi niezwykłej elastyczności i sprężystości. Zapewniają odpowiednią wentylację, a dodatkowo wykorzystany olejek lawendowy w pianie Lavender zapewnia bezpieczne od alergenów środowisko snu, dodatkowo działa kojąco.

Pokrowiec Thermo Balance- wykonany z nowoczesnej tkaniny zawierającej inteligentne włókna, które zapewniają stałą termoregulację. Tkanina bardzo dobrze absorbuje nadmiar ciepła wydzielanego przez ludzkie ciało, zapobiegając tym samym przegrzewaniu i wyziębianiu organizmu. Pokrowiec wysoce higieniczny, zapewnia poczucie świeżości, antybakteryjny. Zdejmowany do prania, z pasem wentylacyjnym 3D na wszystkich bokach.

Producent: Materasso

Gwarancja: 6 lat

Materac Bydgoszcz Therapy dostępny jest od ręki w rozmiarach: 90×200, 140×200, 160×200, 180×200.

Wyjątkowe cechy materaca Bydgoszcz Therapy: twardy H3, obciążenie do 130kg, ortopedyczny, trwały – 6 lat gwarancji, wysoki 29cm, w termoregulującym pokrowcu Thermo Balance.

Cena 2239 – 4975 zł zależna od rozmiaru. Istnieje możliwość wykonania go w rozmiarach nietypowych, także na długość 210 lub 220cm.

 

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: