Materac Dobranocka

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Dobranocka

Materac Dobranocka dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Dobranocka-Hilding

Materac dla dzieci Dobranocka to dobrze znany naszym klientom produkt, który polecany jest szczególnie dla naszych najmłodszych pociech. Materac ten otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Materac został wykonany z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam w dwóch wersjach pokrowca do wyboru ( Dzianina, Heros). Profilowana pianka dzięki porowatej strukturze oraz dodatkowym, specjalnym nacięciom zapewnia bardzo dobrą wentylację.

Materac Dobranocka jest produktem sprawdzonym i bardzo dobrze opiniowanym przez naszych klientów. Jest gwarancją odpowiedniego i zdrowego snu dla każdej małej pociechy.

Pokrowiec Dzianina- pokrowiec z możliwością prania do 60 stopni.

Pokrowiec Heros- biały w delikatne wzory dziecięce, pokrowiec przeznaczony dla maluchów. Pikowany, antyalergiczny, wolny od wybielaczy, w pełni bezpieczny dla dzieci. Możliwość prania do 60 stopni.

 

Wkład: profilowana pianka Flexifoam ok. 10cm

Wysokość materaca: ok. 11 cm

Dostępne rozmiary: 60/120cm oraz 70/140cm

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materac na wersalkę – czy można?

Czy spanie na wersalce jest zdrowe? Zazwyczaj uważa się, że spanie na wersalce nie jest najlepszą opcją, jeśli chodzi o zdrowy sen i komfort snu. Wersalki często nie zapewniają odpowiedniego wsparcia i wygody,...

Jak dbać o materac?

Dlaczego dbanie o materac jest ważne? To jak dbać o materac jest częstym pytaniem wszystkich tych, którzy mają w swojej sypialni nowe podłoże do snu. Co zrobić żeby ten świeży i czysty materac pozostał tak...