Materac Hilding Makarena

Aktualizowano: 20 lutego 2024

Spis treści wpisu:

Materac Hilding Makarena

Materac Hilding Makarena : Przewodnik po cechach i właściwościach

Materac dostępny w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym: HILDING, Poduszki i Stelaże do łóżek (salonsnu.pl)

Materac Hilding Makarena to wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcja użytkowania lub etykietą.

Dwustronny Materac Hilding Makarena – dla kogo jest stworzony?

Niezależnie od tego, czy śpisz, odpoczywasz, czytasz książkę lub oglądasz telewizję, jest Ci po prostu wygodnie! W materacu Makarena zastosowano sprężyny o zróżnicowanym stopniu twardości. Tworzą 7 stref i każda z nich odpowiada potrzebom innej partii Twojego ciała. Chcąc podwyższyć komfort materaca, na jednej z jego stron  zastosowano profilowaną płytę lateksową, a na drugiej piankę Visco.

Wkład materaca Makarena

Sprężyny, Pianka lateksowa i termoelastyczna zapewniają idealny komfort, jednak każde z nich spełnia inne oczekiwania . Oczekujesz dodatkowej sprężystości? Strona z lateksem będzie znakomitym rozwiązaniem. Jeśli jednak preferujesz wrażenie otulenia, wybierz stronę z pianką Visco. Materac dostępny w dwóch pokrowcach do wyboru.

Wkład materaca:

 • 7strefowa sprężyna Multipocket,
 • Po jednej stronie profilowana pianka lateksowa o wys. 4,5 cm,
 • Po drugiej stronie pianka termoelastyczna Visco połączona z pianką Flexifoam o wysokości 4,5 cm
 • Pokrowiec Elips lub Marced
 • materac Makarena jest dostępny w standardowych rozmiarach 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200, 200×200 oraz na zamówienie w innych rozmiarach. Będzie się to wiązać z dopłatami do kilkunastu procent.

Sprężyny Multipocket w materacu Hilding Makarena

Materac Makarena marki Hilding ma właściwości prozdrowotne. Jego konstrukcja wykorzystuje innowacyjne właściwości sprężyn Multipocket. Każda sprężyna znajduje się w osobnej kieszonce i indywidualnie reaguje na ciężar ciała. Zapewnia tym samym solidne podparcie i komfort snu. Sprężyny mają różne stopnie twardości i tworzą siedem zróżnicowanych stref twardości.

Pianka termoelastyczna Visco i pianka Flexifoam – jej działanie w materacu Hilding Makarena

Jedna ze stron wkładu wykorzystuje w sobie właściwości termoelastycznej pianki Visco, która idealnie dopasowuje się do kształtu całego ciała. Zmniejszając tym samym napięcie mięśniowe.

Właściwości materaca Hilding Makarena

Właściwości materaca sprężynowego Hilding Makarena:

 • Wyrób medyczny
 • Dla par
 • Dla par o dużej różnicy wagowej
 • Dwie twardości
 • Dla osób z bólem kręgosłupa
 • Dla alergików
 • Pianka Visco
 • 7 stref twardości
 • Pralny w temperaturze 60 stopni Celsjusza

Pokrowiec materaca Hilding Makarena

Pokrowiec Merced

Innowacyjny pokrowiec materaca o unikalnym wyglądzie. Specjalne wytłoczenia nadają niesamowity design całemu materacowi oraz gwarantują odczuwalny efekt masażu. Pokrowiec z dodatkiem lycry, co zapewnia wysoki stopień elastyczności. Dzięki temu każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Miły i jedwabisty w dotyku, o odpowiedniej miękkości gwarantującej idealny komfort snu. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Pokrowiec Elips

Pokrowiec wykonany z jedwabistej i miękkiej w dotyku dzianiny Elips. Gwarantuje wysoki stopień elastyczności i każdorazowo dopasowuje się do ułożenia ciała na całej powierzchni materaca. Wysoka jakość i trwałość zapewnią komfortowy i głęboki sen przez cały okres użytkowania. Pokrowiec łatwy w utrzymaniu czystości dzięki możliwości prania w temp. 60°C.

Wysokość materaca Hilding Makarena

Wysokość materaca sprężynowego Makarena to ok. 23 cm przy wyborze pokrowca Merced albo ok. 26 cm przy wyborze pokrowca Elips.

Dostępne rozmiary materaca Hilding Makarena

Dostępne rozmiary materaca Hilding Makarena to 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.