Materac Mantova

Materac Mantova

  Zapisz się do naszego Newslettera i skorzystaj! Zobacz jakie to szybkie i proste oraz co możesz zyskać:

SalonSnu.pl/Kody-Rabatowe

 

Materac Mantova– to wysoki i bardzo luksusowy materac, wykonany z najwyższej jakości pianek o różnym stopniu twardości aby zapewnić jeszcze lepszy komfort i odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Górna warstwa materaca zbudowana jest z miękkich pianek Polygel, dopasowujących się do ciała, które jednocześnie stanowią bardzo wysoką cyrkulcję powietrza. Przez to materac jest bardzo komfortowy i jednocześnie przewiewny.

Środkowa część materaca zawiera wkład z mikrosprężyn typu tablet, są to sprężyny bardzo drobne, które mają na celu zwiększyą spreżystość materaca i jednoczesnie sprawić, że będzie nam łatwiej zmieniać pozycję.

Dolna część materaca zawiera warstwy wykonane z pianki wysokoelastycznej Lympha Aloe Feel z dodatkiem naturalnych olejów roślinnych jakim jest aloes co wpływa dobroczynnie na zdrowy i spokojny sen. Dodatkowo dolna warstwa materaca wykonana z pianki wysokoelastycznej Newlatex posiada zwiększoną stabilność aby idealnie podpierac kręgosłup i mięśnie szczególnie w okolicy barków i lędźwi. Materac szczególnie polecany osobom o większej wadze.

Materac Mantova jest certyfikowanym wyrobem medycznym, co poparte jest licznymi badaniami, posiada atest oraz gwarancję CertiPUR™.

 

Pokrowiec Jedwab ” Jaqard Silk”- wykonany z naturalnego jedwabiu oraz włókna celulozy drzewnej, zapewnia delikatny i subtelny dotyk, doskonale odprowadza wilgoć oraz jest termostatyczny. Doskonałe właściwości jedwabiu znane są już od tysięcy lat, oprócz bardzo wysokiej wytrzymałości jaką posiada, jest delikatny, znajdując zastosowanie w najbardziej  luksusowych tkaninach. Jedwab jest antyalergiczny, odporny na działanie roztoczy oraz innych bakterii. Pokrowiec matraca jest      zdejmowany z możliwością prania w temperaturze 60 stopni. Pokrowiec równiez posiada pas boczny, który dodatkowo zwiększa przewiewność, aby zapewnic idealny mikroklimat w czasie wypoczynku.

 

 

BUDOWA MATERACA:                                                                                                                   

Pianka Polygel® – 5cm (gęstość 35 kg/m², stabilność 1.0 KPA)

Pianka Viscofoam® Waterily – 3cm (gęstość 53 kg/m²,stabilność 1.9 KPA)

Pianka Lympha® Aloe Feel – 2cm (gęstość 35 kg/m²,stabilność 3.5 KPA) System mikrosprężyn typu tablet – 2cm

Pianka Lympha® Aloe Feel – 6cm (gęstość 35 kg/m²,stabilność 3.9 KPA)

Pianka Newlattex® wysokoelastyczna – 4cm (gęstość 32 kg/m² , stabilność 3.6 KPA)

Wysokość materaca: ok. 30 cm

Twardość materaca: 5  ( 1-6 )

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 c, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Gwarancja: 10 lat na rdzeń materaca, 2 lata na pokrowiec materaca

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: