Materac New Memory

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac New Memory

Materac New Memory dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym:
SalonSnu.pl/materac-New Memory-PerDormire

 

Materac New Memory- należy do luksusowej kolekcji BlueLine, zapewnia właściwe podparcie oraz poprawia krążenie, co przyczynia się w zapobieganiu powstawania odleżyn. Materac znajdzie zwolenników preferujących twardsze podparcie z wygodnym dopasowaniem do kształtu ciała, zapewniając komfortowy wypoczynek.

Materac New Memory- zbudowany jest z górnej warstwy pianki VISCO MIND zapewniającej 5 stref zróżnicowanej twardości z zachowaniem elastyczności. Pianka idealnie dopasowuje się do ciała poprawiając przy tym krążenie. Dolna warstwa materaca zawiera piankę WATERFOAM posiadającą również 5 stref komfortu, stanowiącą solidną podstawę z zachowaniem elastyczności oraz wysokiej przewiewności.

Pokrowiec Medic+ Area- stanowi naturalne zabezpieczenie przez pleśnią i bakteriami. Pokrowiec jest zdejmowany z możliwością prania do 30 stopni. Strony pikowanej nie należy wirować.

 

 

Wysokość materaca: ok. 18 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180cm, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.