Materac Baby Natur dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Baby-Natur-Materasso

 

Podstawa materaca Baby Natur jest jego innowacyjna i bardzo luksusowa pianka Biogreen, stworzona na bazie naturalnych komponentów. Pianka Biogreen, w której zastąpione ropo-pochodne związki surowcami naturalnymi, jest również nawilżona ekstraktem z aloesu, całość wyprodukowana przy użyciu ekologicznych klejów. Właściwości pianki z aloesem zapewniają większą higienę i bezpieczeństwo użytkowania, niwelują bakterie oraz roztocza.

Górna warstwa materaca Baby Natur wykonana została z pianki Polargel o właściwościach termo-regulacyjnych, utrzymując stałą temperaturę i odpowiednia klimatyzacje podczas snu. Dzięki otwartej strukturze pianki Polagel zapewnia również bardzo wysoką przewiewność oraz podparcie ciała w każdej pozycji.

Pokrowiec Lyocell- w 100% naturalny, wyprodukowany na bazie celulozy drzewnej. Miękki, aksamitny w dotyku, bardzo dobrze pochłania oraz odprowadza wilgoć, szybko wysycha, jest bardzo higieniczny. Pokrowiec posiada pas wentylacyjny w formie siateczki 3D, jest zdejmowany z możliwością prania w temp. 60 stopni.

 

Wkład: górna warstwa- pianka Polargel, naturalna pianka Biogreen, profilowany wkład z pianki Biogreen

Wysokość materaca: ok. 11 cm

Dostępne rozmiary: 60/120, 70/120, 60/140, 70/cm, istnieje możliwość wykonania w innym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami