Materac Baby Swiss dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Baby-Swiss-Materasso

 

Luksusowy materac wyprodukowany z innowacyjnej szwajcarskiej pianki Avent 02, na bazie olejku lawendowego oraz szwajcarskich roślin. Pianka ta charakteryzuje się wysoką jakością oraz wyjątkowym komfortem użytkowania. Technologia, w której została wyprodukowana pianka zapewnia dużą wytrzymałość a ze względu na strukturę odpowiednią przewiewność, co pozwala zachować optymalną temperaturę snu dziecka.

Pokrowiec Lawender- pokrowiec z dodatkiem ekstraktu z lawendy o działaniu antybakteryjnym oraz relaksującym. Zdejmowany z możliwością prania w temp. 60 stopni z dodatkowym pasem wentylacyjnym 3D dla lepszego przepływu powietrza.

 

Wkład: profilowana, naturalna pianka szwajcarska Avent 02

Wysokość materaca: ok. 11 cm

Dostępne rozmiary: 60/120, 70/120, 60/140, 70/cm, istnieje możliwość wykonania w innym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami