Materac Breakdance dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Breakdance-Hilding

 

Polecany szczególnie dla nastolatków materac Breakdance o dwóch stronach komfortu do wyboru. Materac zbudowany z dwóch elastycznych i przewiewnych pianek Flexifoam zazębiających się ze sobą, każda o innej twardości do wyboru. Odpowiednie nacięcia oraz profilowania pianek zapewniają bardzo dobry przepływ powietrza, wysoka wentylacje oraz trwałość materaca. Materac gwarantuje optymalne uczucie relaksu oraz odprężenia, a ciekawy wzór pokrowca z pewnością przyciągnie uwagę każdego nastolatka.

Pokrowiec Teenage – bardzo trwały oraz odporny na ścieranie pokrowiec wykonany z materiału wysokiej jakości. Ciekawa grafika pokrowca dedykowany specjalnie dla młodzieży. Zdejmowany z możliwością prania do 60 stopni.

Wkład: profilowane pianki Flexifoam o różnych twardościach, każda ok 8cm wysokości

Wysokość materaca: ok. 18 cm

Dostępne rozmiary: 80,90,100,120,140,160,180,200/200cm

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami