Materac Dobranocka dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Dobranocka-Hilding

Materac dla dzieci Dobranocka to dobrze znany naszym klientom produkt, który polecany jest szczególnie dla naszych najmłodszych pociech. Materac ten otrzymał pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Materac został wykonany z elastycznej i przewiewnej pianki Flexifoam w dwóch wersjach pokrowca do wyboru ( Dzianina, Heros). Profilowana pianka dzięki porowatej strukturze oraz dodatkowym, specjalnym nacięciom zapewnia bardzo dobrą wentylację.

Materac Dobranocka jest produktem sprawdzonym i bardzo dobrze opiniowanym przez naszych klientów. Jest gwarancją odpowiedniego i zdrowego snu dla każdej małej pociechy.

Pokrowiec Dzianina- pokrowiec z możliwością prania do 60 stopni.

Pokrowiec Heros- biały w delikatne wzory dziecięce, pokrowiec przeznaczony dla maluchów. Pikowany, antyalergiczny, wolny od wybielaczy, w pełni bezpieczny dla dzieci. Możliwość prania do 60 stopni.

 

Wkład: profilowana pianka Flexifoam ok. 10cm

Wysokość materaca: ok. 11 cm

Dostępne rozmiary: 60/120cm oraz 70/140cm

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami