Materac Safety Smyk dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Safety-Smyk-Hilding

 

Wyjątkowy materac Safety Smyk to idealne przemyślane rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo dla każdego malucha. Materac dzięki swojej budowie na kształt profilowanej łódeczki o wyższych zewnętrznych krawędziach, zapewnia odpowiednie podparcie oraz bezpieczeństwo nie zsuwania się dziecka z materaca, zapobiega wypadnięciu z materaca. Takie rozwiązanie zapewnia również możliwość wykorzystania materaca jako dziecięcego przewijaka.

Wkład materaca został wykonany z innowacyjnej delikatnej pianki Velvet Touch która zapewnia wysoką elastyczność oraz sprężystość materaca, wpływając na bardzo komfortowy i bezpieczny sen dziecka.

Pokrowiec Medicott Silver- posiada właściwości antybakteryjne ograniczając rozwój bakterii, pleśni i grzybów. Wszystko dla bezpieczeństwa i zdrowego snu Twoje maluszka.

 

Wkład: profilowana, wysokoelastyczna pianką Velvet Touch, podwyższone boki z pianki Flexifoam o wys. 12cm

Wysokość materaca: ok. 14 cm

Dostępne rozmiary: 60/120cm, 70/140cm.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami