Materac Amerika dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Amerika

 

Materac Amerika z wbudowanym systemem sprężyn kieszeniowych typu Multipocket, stanowi większą ilość punktów podparcia o małej średnicy. Każdy z nich ma za zadanie bardzo dobre i niezależne podparcie. Dodatkowym komfortem w materacu jest przekładka oraz płyta lateksu zwiększająca poziom wygody.

System siedmiu stref twardości gwarantuje idealne i maksymalne dopasowanie wraz z odpowiednim podparciem dla kręgosłupa co pozwala zachować zdrową pozycję snu.

Właściwości antybakteryjne oraz antyalergiczne zapewnia płyta lateksu umieszczona tuż nad sprężynami, która jednocześnie zwiększa odczucie elastyczności w materacu.

Materac Amerika jest materacem ortopedycznym.

 

 

Wysokość materaca: ok. 21 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami