Strona główna Artykuły Stearns and Foster – amerykańskie łóżka i materace

Stearns and Foster – amerykańskie łóżka i materace

Łóżka i materace Stearns and Foster. Wspólne zamiłowanie do najlepszych materiałów, innowacji i rzemiosła połączyło G.S. Stearnsa i Setha Fostera w USA w połowie XIX wieku.
Stearns and Foster łóżka i materace

Stearns and Foster to kultowe, amerykańskie łóżka i materace. Zachwycają swoim wyglądem, trwałością i wygodą.

Wspólne zamiłowanie do najlepszych materiałów, innowacji i rzemiosła połączyło G.S. Stearnsa i Setha Fostera w USA w połowie XIX wieku. Jednak nasi założyciele zawsze marzyli o czymś lepszym i większym. Tak zaczęła się nasza podróż: od najwyższej klasy siedzeń do powozów do najwyższej klasy materaców, które można dziś znaleźć w wielu domach. Marzenia są częścią naszego bogatego dziedzictwa i nie zamierzamy z nich rezygnować.

Stearns&Foster poświęca czas, aby wytwarzać materace we właściwy sposób. Od pierwszego dnia w branży marka była synonimem wysokiej jakości materiałów, dbałości o detale i solidnej konstrukcji.

Produkcja materacy Stearns and Foster

Materace Stearns and Foster

Stearns&Foster - sprężyny materacy

Dzisiaj szanuje to dziedzictwo używając tylko i wyłącznie wysokiej jakości materiałów, sprowadzanych ze wszystkich stron świata oraz powierzając pracę tylko najbardziej zaufanym, utalentowanym i dokładnym rzemieślnikom. Ciągłe zaangażowanie w doskonałość jest podstawą, na której opiera się wykonanie każdego materaca Stearns&Foster.

Stearns&Foster materace.

Materac ESTATE
Prawdziwy luksus zaczyna się od Estate™. Przedstawiamy nowy wymiar elegancji dla tych, którzy szukają klasycznego komfortu.

Materac ESTATE PILLOW TOP
Estate™ Pillow Top to materac, w którym wyrafinowana elegancja łączy się z luksusem w postaci dodatkowej warstwy komfortowej.

Materac LUX ESTATE PLUSH
Lux Estate Plush™ to najwyższy poziom komfortu.

Podstawa STEARN AND FOSTER
Każda podstawa materaca jest zaprojektowana aby uzupełniać materace Stearns & Foster dzięki dopasowanym materiałom i kolorystyce.

Stearn and Foster dostępny jest na ekspozycji w Salonie Snu przy ul. Szajnochy 2 w Bydgoszczy. (Galeria Dom i Wnętrze II piętro – wejście od ul. Fordońskiej)

Stearn and Foster łóżko
Łóżko Stearn and Foster
Łóżka Stearn and Foster

Więcej tematów na blogu

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami