Strona główna Artykuły Warto wiedzieć Idealna poduszka dla kobiet w ciąży

Idealna poduszka dla kobiet w ciąży

Poduszka TEMPUR® Long Hug idealna dla kobiet w ciąży i nie tylko. Zapewnia odpowiednie podparcie dla przyszłej mamy i dziecka. Polecane również dla tych lubią spać z poduszką między nogami. Poduszka o wielu zastosowaniach.
Jaka poduszka dla kobiet w ciąży

Poduszka TEMPUR® Long Hug jest dostępna w naszym sklepie online oraz satcjonarnym:  SalonSnu.pl/poduszka-Long-Hug-TEMPUR®

Odwiedź Nasz sklep internetowy na:

salonsnu

Poduszka TEMPUR® Long Hug nadaje się do przytulania, znakomicie podpiera plecy, kark i głowę. Idealna kiedy chcesz poczytać, a także może być umieszczona pod kolanami lub wzdłuż naszego ciała – dla lepszego komfortu. Ze względu na swoje właściwości odpowiedniego dopasowywania, poduszka TEMPUR® Long Hug jest w szczególności polecana kobietom w ciąży.

Wypełnienie poduszki stanowi rozdrobniony materiał TEMPUR®, który pozwala na swobodne formowanie, przytulanie jej, odpowiednie układanie do swoich potrzeb, gwarantując przy tym wszystkie właściwości materiału TEMPUR®. Stanowi odpowiednie podparcie odcinka szyjnego i zapewnia utrzymanie najzdrowszej dla przyszłej mamy i dziecka pozycji snu czy odpoczynku. Jej odpowiedni, podłużny kształt, pozwala swobodnie zarzucić nogę i tym samym unieść miednicę. Świetnie sprawdzi się jako poduszka rehabilitacyjna po porodzie czy też jako poduszka do karmienia piersią. Może również posłużyć jako kojec dla dziecka czy też separator w łóżku gdy śpimy z dzieckiem.

Warto również dodać, iż poduszki tego typu to wybawienie nie tylko dla kobiet. Polecane również dla tych, którzy po prostu lubią spać z poduszką między nogami. Poduszka o wielu zastosowaniach.

Zalety poduszki TEMPUR® Long Hug:

dostosowuje się ona do kształtu ciała i pozycji, którą się przyjmuje,
odciąża plecy, kark oraz ramiona w czasie ciąży,
zapobiega bólom nóg oraz powstającym obrzękom,
zapewnia lepszy ukrwienie,
stanowi oparcie dla brzucha,
redukuje nacisk, posiada właściwości relaksujące,
pokrowiec nadaje się do prania w temperaturze 60 °C.

  Więcej informacji:
tel. 52 335 79 20 lub 506 626 678
email: sklep@salonsnu.pl

Więcej tematów na blogu

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami