Materac Cubotto Soft

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materac Cubotto Soft

Materac Cubotto Soft dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym:
SalonSnu.pl/Materac-Cubotto Soft-Mollyflex

 

Materac Cubotto Soft- to połączenie cech materaca ortopedycznego z wyjątkowym komfortem użytkowania. Połączenie nowoczesnej technologii wraz z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów przełożyło się na stworzenie materaca idealnego

Materac Cubotto Soft- wykonany jest z trzech warstw. Górną warstwę stanowi miękka, lekkosprężysta pianka Viscofoam HD o zwiększonej gęstości, która świetnie dopasowuje się do każdego centymetra ciała, zapewniając idealne podparcie. Dodatkowo zwiększona elastyczność tej pianki powoduje, iż materac szybciej reaguje na zmianę pozycji.

Warstwa środkowa materaca wykonana jest z pianki wysokoelastycznej ElastofoamBio z dodatkiem olejów roślinnych, które zwiększają gęstość pianki powodując, że są bardziej trwałe oraz sprężyste. Gwarantują właściwe oraz trwałe podparcie dla kręgosłupa. Dodatkowe nacięcia w piance sprawiają, iż materac jest bardziej przewiewny.

Dolną warstwę materaca stanowi materiał podpierający DryFeel, który dzięki swojej dużej otwartokomórkowości szybciej odprowadza wilgoć nagromadzoną w dolnych częściach materaca.

Materac Cubotto Soft jest certyfikowanym wyrobem medycznym, co poparte jest licznymi badaniami, posiada atest oraz gwarancję CertiPUR™.

 

Pokrowiec Cotton Bioorganic-  wykonany z bawełny organicznej, naturalnej bez dodatków barwników chemicznych, w kolorze naturalnej bawełny. Zaletą tego pokrowca jest miękki i przyjemny dotyk oraz termoregulacja, odprowadza nadmiar ciepła przez co nie dopuszcza do przegrzewania się. Posiada również doskonałe właściwości absorbowania wilgoci i szybkiego wysychania, dzięki temu pokrowiec pozostaje suchy i czysty. Dodatkowo włókna elastanu powodują, iż tkanina jest bardziej elastyczna i dokładnie obejmuje materac. Pokrowiec materaca jest zdejmowany z możliwością prania w temperaturze 60 stopni. Pokrowiec również posiada pas boczny, który dodatkowo zwiększa przewiewność, aby zapewnić idealny mikroklimat w czasie wypoczynku.

 

BUDOWA MATERACA:                                                                                                                                                                              


Wysokość materaca: ok. 23 cm

Twardość materaca: 3 ( 1-6 )

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 c, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Gwarancja: 10 lat na rdzeń materaca, 2 lata na pokrowiec materaca

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.