Materac Montreal

Materac Montreal

Materac Mollyflex Montreal –  połączony z dwóch warstw pianek z zachowaniem optymalnej elastyczności oraz wysokiego komfortu w górnej części materaca. W pierwszej warstwie materaca znajduje się gruba pianka Viscofoam Waterlily, która stanowi bardzo dobre wsparcie dla kręgosłupa rozluźniając przy tym mięśnie. Pianka stopniowo i równomiernie rozkłada ciężar ciała na całej powierzchni materaca, jednocześnie posiada właściwości punktowej redukcji nacisku. Pozwala na szybkie i bardzo komfortowe zmiany pozycji podczas snu.

Dolna warstwę materaca stanowi pianka wysokoelastyczna Polilatex, która stanowi stabilne podparcie dla kręgosłupa. Jest to pianka otwartokomórkowa o zwiększonej sprężystości, której główną rola jest rozłożenie nacisku na całej powierzchni materaca.

 

Pokrowiec Soybean- połączenie naturalnej bawełny oraz włókna sojowego. Takie połączenie materiałów sprawia, iż pokrowiec lepiej odprowadza wilgoć oraz posiada właściwości termostatyczne. Włókno sojowe nadaje tkaninie wyjątkową szlachetność oraz w bezpośrednim kontakcie z naszą skórą miły i przyjemny w dotyku materiał. Pokrowiec matraca jest zdejmowany z możliwością prania w temperaturze 60 stopni. Pokrowiec również posiada pas boczny, który dodatkowo zwiększa przewiewność, aby zapewnić idealny mikroklimat w czasie wypoczynku.

 

 

BUDOWA MATERACA:                                                                                                                                                                                                                                                                                    

Pianka Viscofoam® Waterily – 7cm (gęstość 53 kg/m, stabilność 1.9 KPA)

Pianka Polilatex wysokoelastyczna – 13 cm (gęstość 28 kg/m², stabilność 3,8 KPA)

 

Wysokość materaca: ok. 20 cm

Twardość materaca: 3 ( 1-6 )

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 c, możliwość wykonania materaca w dowolnym rozmiarze.

Gwarancja: 10 lat na rdzeń materaca, 2 lata na pokrowiec materaca

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: