Materac Baby Comfort dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Baby-Comfort-Materasso

 

Materac Baby Comfort wykonany z przewiewnej wysokoelastycznej pianki, jest bardzo sprężysty i wytrzymały. Materac dla dzieci Baby Comfort to gwarancja wygody oraz bezpieczeństwa dla każdego dziecka. 

Pokrowiec Algua– przyjemny i miły w dotyku pokrowiec z dobroczynnymi właściwościami na skórę. Pokrowiec zawiera mikrokapsułki z ekstraktem z alg morskich, które pod wpływem ciepła wydzielają dobroczynne substancje, korzystnie wpływając na skórę człowieka. Możliwość zdejmowania oraz prania do 60 stopni.

Wkład: pianka wysokoelastyczna

Wysokość materaca: ok. 10 cm

Dostępne rozmiary: 60/120, 70/120, 60/140, 70/cm, istnieje możliwość wykonania w innym rozmiarze.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami