Materac Kołysanka dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Kołysanka-Hilding

 

Materac Kołysanka jest dwustronnym materacem wykonanym z pianki Flexifoam, utwardzonej warstwą kokosu. Warstwa kokosu została umieszczona pod warstwą przewiewnej i elastycznej pianki, ze względów higienicznych. Materac oferuje dwie różne strony twardości do wyboru: bardziej miękką i bardziej twardą.

Materac Kołysanka znajdzie zwolenników dla nieco twardszych produktów dla swoich pociech. Materac ten otrzymał pozytywna opinię Instytutu Matki i Dziecka.

Pokrowiec Heros- delikatna i przyjemna w dotyku tkanina z subtelnymi dziecięcymi wzorami- misiami, króliczkami i innymi uśmiechniętymi zwierzątkami.

 

Wkład: profilowana pianka Flexifoam, jednostronnie warstwa kokosu, razem ok. 10cm

Wysokość materaca: ok. 11 cm

Dostępne rozmiary: 60/120cm oraz 70/140cm

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami