Strona główna Produkty Materace Materace Materasso kieszeniowe Materac Admiral Bio Ex Exclusive Materasso

Materac Amerika dostępny w naszym sklepie stacjonarnym oraz internetowym: SalonSnu.pl/materac-Materasso/materac-Admiral Bio Ex Exclusive

 

Materac Admiral Bio Ex Exclusive to połączenie nowoczesnej technologii produkcji pian z użyciem naturalnych olejków roślinnych oraz idealnego dopasowania dzięki systemowi 1000 sprężyn.

Piana Viscogreen na bazie naturalnego oleju rycynowego posiada znakomite właściwości antybakteryjne oraz regeneracyjne. Jest doskonałą elastyczną bazą, dzięki której materac posiada jeszcze lepsze właściwości dopasowania oraz reakcji na zmiany pozycji podczas snu. Druga warstwa wysokoelastycznej pianki Biogreen stanowi dodatkowe elastyczne podparcie.

System 1000 sprężyn kieszeniowych pozwala na uzyskanie jeszcze większej ilości samodzielnych punktów podparcia, co jest gwarancją idealnego dopasowania i komfortu o jakim dotychczas nie śniłeś.

Materac posiada właściwości ortopedyczne.

 

 

Wysokość materaca: ok. 24 cm

Dostępne rozmiary: 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 / 200 cm, możliwość wykonania materaca na wymiar

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami