Poduszki Mollyflex – nowość w naszej ofercie

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023

Spis treści wpisu:

Poduszki Mollyflex – nowość w naszej ofercie

Poduszki marki Mollyflex dostępne na naszej stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym: SalonSnu.pl/poduszki-Mollyflex

 

Polecane poduszki Mollyflex:

Poduszka Moontex Relax- poduszka do spania w każdej pozycji, wykonana z pianki visco-elastic foam CASANOVA® o klasycznym kształcie. Jej twardsza oraz bardziej stabilna piana, zapewnia idealne dopasowanie oraz podparcie dla odcinka szyjnego i głowy niezależnie od pozycji spania. Poduszka jest certyfikowanym produktem medycznym. Wymiary: 42x72x14 cm

Poduszka dostępna od ręki: SalonSnu.pl/poduszka-Moontex-Relax

Poduszka Moontex Cervival- poduszka o profilowanym, ergonomicznym kształcie, wykonana w całości z z pianki visco-elastic foam CASANOVA® zapewnia odpowiednie podparcie oraz redukcje nacisku na całej powierzchni, idealna dla osób preferujących twardsze podparcie. Profilowany kształt poduszki o wyższej i niższej krawędzi ( 12 i 9cm) idealnie układa się w odcinku szyjnym, natomiast obniżony środek doskonale układa się pod głowę. Poduszka jest certyfikowanym produktem medycznym. Wymiary: 40x70x12/9 cm.

Poduszka dostępna od ręki: SalonSnu.pl/poduszka-Moontex-Cervival


Poduszka Moontex Air Specjal- poduszka o profilowanym kształcie, wykonana w całości z z pianki visco-elastic foam CASANOVA® o większej gęstości 55kg/m2, idealna dla osób które preferują niskie podparcie. Specjalny kształt o obniżonej środkowej części zapewnia idealne podparcie dla szyi i głowy redukując nacisk na całej powierzchni. Poduszka jest bardziej elastyczna dzięki dodatkowej perforacji oraz zachowuje świeżość i wentylacje na odpowiednim poziomie. Poduszka jest certyfikowanym produktem medycznym. Wymiary: 42x72x8/12 cm.

Poduszka dostępna od ręki: SalonSnu.pl/poduszka-Moontex-Air-Specjal


Poduszka Moontex Mollywell Classic- wykonana w całości z elastycznej pianki visco foam PNEUMATIC® o gęstości 45kg/m2 o klasycznym kształcie. Doskonale dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając stabilne i przyjemne podparcie. Odpowiednia wysokość poduszki dopasowuje się do każdej pozycji w jakiej śpimy, równomiernie rozkłada nacisk na całej powierzchni. Przyjemny i miły w dotyku  pokrowiec wykonany z tkaniny Aloe Vera został wzbogacony o mikrokapsułki, które zawierają naturalną esencje z aloesu, wspomagają regenerację oraz dbają o bezpieczny sen. Poduszka jest certyfikowanym produktem medycznym. Wymiary: 42x72x14 cm.

Poduszka dostępna od ręki: SalonSnu.pl/poduszka-Moontex-Mollywell-Classic

 

Pozostałe poduszki o klasycznym kształcie – zapewniają stabilne i trwałe podparcie dla szyi i głowy. Dzięki optymalnej wysokości  pozwalają na szybką adaptację i wygodę, niezależnie od pozycji w jakiej śpimy.

Poduszka Moontex Air Relax- optymalna wysokość zapewnia idealne podparcie z redukcja nacisku, niezależnie od pozycji w której śpimy, perforowane wnętrze usprawnia wentylację.

Pozostałe poduszki o ergonomicznym kształcie dzięki odpowiedniemu profilowaniu poduszki prawidłowo podpierają zapewniając odpowiednie podtrzymanie głowy oraz szyjnego odcinka kręgosłupa.

Poduszka Moontex Air Cervival- poduszka o ergonomicznym kształcie idealnie układa się wzdłuż szyi i głowy redukując przy tym naciski, perforowane wnętrze usprawnia wentylację.

Poduszka Moontex Mollywell Ergo- ergonomiczna budowa wspomaga odpowiednie podparcie, pokrowiec Aloe Vera z mikrokapsułkami esencji z aloesu wspomagają regenerację oraz dbają o bezpieczny sen.

 

 

Wszystkie poduszki marki Mollyfex są certyfikowanym produktem medycznym gwarantującym bezpieczeństwo i komfort snu.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: