Poduszki Talalay Koło

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023

Spis treści wpisu:

Poduszki Talalay Koło

Poduszki z lateksu Talalay dostępne w naszym sklepie online: SalonSnu.pl/poduszki Talalay-Koło

 

Co to jest Talalay?

Proces produkcyjny w technologi Talalay to szereg zabiegów, które wykonuje się jeden za drugim aby zapewnić odpowiednie właściwości poddanemu komponentowi. Komponenty wykonane w tym procesie otrzymują właściwości zapewniające im odpowiedni kształt, bardzo wysoką przepuszczalność powietrza dzięki otwartej strukturze wkładu oraz bardzo wysoką odporność i podatność na odkształcenia. Do procesu technologicznego Talalay używane jest naturalne mleczko kauczukowe ( inaczej lateks).

 

 

PODUSZKI TALALAY:

Poduszka Ergo Talalay H2 lub H3- poduszka wykonana w 100% z naturalnego lateksu w technologii Talalay. W procesie produkcyjnym Talalay wkład lateksowy zostaje odpowiednio napowietrzony co zachowuje otwartą strukturę, umożliwiającą swobodny przepływ powietrza oraz bardzo dobra cyrkulację. Wkład lateksowy nie odkształca się z upływem czasu a odpowiednie profilowanie w poduszce zapewnia idealne podparcie okolic szyi. Dostępna wersja H2- bardziej miękka, H3- bardziej twarda. Wymiary poduszki ok.64x34x12cm.

 

Poduszkę znajdziesz w naszym sklepie online pod adresem: SalonSnu.pl/poduszka-Ergo-Talalay/Koło

 

Pokrowiec do wyboru:

Aloe Vera –  posiada właściwości pielęgnuje skórę, działa nawilżająco i antybakteryjnie, działa regeneracyjnie i nadaje skórze elastyczność, wspomaga ukrwienie. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.

Silver Active – posiada znacznie lepsze odprowadzanie wilgoci niż tradycyjna bawełna, równomierna struktura włókna utrudnia brudzenie, srebrna nić rozładowuje nagromadzone ładunki elektrostatyczne, posiada własności bakteriobójcze. Pokrowiec posiada zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcie i wypranie w temp. do 60°C.

 

 Zakup dowolną poduszkę i zapewnij sobie odpowiednie podparcie i komfortowy sen.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Czy pianka Biogreen jest ekologiczna?

Włoska piana Biogreen postrzegana jest jako przyjazna dla środowiska. Substancje chemiczne pochodzenia ropopochodnego zastąpiono w niej naturalnymi komponentami roślinnymi, na przykład olejem rycynowym. Sprzyja t...

Najzdrowszy materac dla kręgosłupa

Najzdrowszy materac Kto dzisiaj nie ma problemów z kręgosłupem ? Jaki wobec tego będzie idealny, najzdrowszy materac na problemy z bólem pleców ? Materac na bolące plecy powinien zapewniać równomierne rozło...