Poduszki PerDormire – oferta

Poduszki marki PerDormire są dostępne na naszej stronie internetowej oraz w sklepie stacjonarnym: SalonSnu.pl/poduszki-PerDormire

Poduszki marki PerDormire produkowane są w oparciu o wysokie standardy produkcji z dbałością o najwyższą jakość. Zarówno poduszki jaki materace odznaczają się niezwykłą wygodą, eleganckim designem oraz wytrzymałością. Dodatkowo certyfikat Oeko Tex Standard 100, który daje pewność, że produkowane materace i poduszki nie uwalniają szkodliwych substancji dla zdrowia.

 

Polecane i najczęciej kupowane przez naszych klientów poduszki PerDormire:

Poduszka Moore- poduszka w całości wykonana z pianki memory, która bardzo dobrze dopasowuje się do anatomicznej budowy ciała, podpierając jednocześnie głowę oraz odcinek szyjny kręgosłupa. Poduszka idealna dla osób będących alergikami, gdyż pod względem alergicznym jest neutralna. Atestowana medycznie. Wymiary 72x42x12cm.

Poduszka dostępna w sklepie online: SalonSnu.pl/poduszka-Moore

 

Poduszka Astor- poduszka o ergonomicznym, łagodnym kształcie, zbliżonym do tradycyjnego. Wykonana w całości z tzw. pianki leniwej, która pod wpływem ciepła oraz nacisku staje się bardziej plastyczna. Zapewnia idealne dopasowanie oraz prawidłowe ułożenie kręgosłupa szyjnego. Dzięki obniżonej części środkowej doskonale sprawdzi się dla osób szukających niższej poduszki. Atestowana medycznie, neutralna pod względem alergicznym. Wymiary 72x42x10cm.

Poduszka dostępna w sklepie online: SalonSnu.pl/poduszka-Astor-PerDormire

 

Poduszka Super Soft- jest najbardziej miękką poduszką, wykonaną w całości z pianki żelowej, wiskoelastycznej Super Soft, która jednocześnie jest delikatna i bardzo wytrzymała, nie ulega deformacji. Poduszka zapewnia odpowiednie podparcie dla głowy i szyi. Dodatkowe perforowania w pianie pozwalają na odpowiedni przepływ powietrza. Atestowana medycznie, wymiary 72x42x12cm.

Poduszka dostępna w sklepie online: SalonSnu.pl/poduszka-SuperSoft-PerDormire

 

Najnowsze modele z serii poduszek PerDormire to:

Poduszka Bio Double – poduszka o tradycyjnym kształcie, dwustronna, wykonana z dwóch pian: z naturalnej pianki z pamięcią Bio- z dodatkiem składników uzyskanych ze źródeł odnawialnych druga strona z materiału Super Soft- zapewniającego niezwykłą miękkość i sprężystość. Poduszka zapewnia podwójny komfort użytkowania, dodatkowe otwory pozwalają na jeszcze lepszy przepływ powietrza. Poduszka doskonale dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa bez uczucia nacisku. Jest neutralna pod względem alergicznym, wymiary: 72x42cm.

Poduszka dostępna w sklepie online: SalonSnu.pl/poduszka-BioDouble-PerDormire

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły: