Strona główna Artykuły Spinal Duo – materac partnerski Materasso

Materac Spinal Duo jest dostępny w naszym sklepie online oraz stacjonarnym:  SaloSnu.pl/materac-Spinal-Duo-Materasso

Spinal Duo – materac partnerski o dwóch twardościach i komfortach termicznych.

Materac Spinal Duo idealny materac dla dwojga! Łączy w sobie partnerskie rozwiązanie o dwóch odczuciach twardości oraz dwóch komfortach termicznych. Jak to możliwe? Materac Spinal Duo to nowoczesna konstrukcja przeznaczona dla partnerów o różnej budowie ciała oraz upodobaniach. Materac składa się z trzech komfortowych warstw,  wykonanym z jednego bloku piany, bez łączeń i klejeń, dzięki temu materac oferuje doskonały komfort na całej swojej powierzchni.  

warstwa górna: pianka wysokoelastyczna, pianka lodowa GREENGEL- to nowoczesna pianka HR, o bardzo dobrej wentylacji, pianka ogranicza uczucie przegrzewania się przy jednocześnie zwiększonej świeżości i komforcie snu.

warstwa środkowa: włoska pianka NIGHTFLY ze specjalnym systemem nacięć rozluźniających kręgosłup. Specjalny system nacięć konturowych dzieli materac na stronę bardziej miękką – H2, posiadająca więcej nacięć i twardszą H3. Takie konturowanie pomaga odciążyć i rozluźnić mięśnie wokół kręgosłupa oraz zminimalizować naciski zwrotne.  

warstwa dolna: komfortowa , przewiewna zimna pianka o gęstości 45kg/m³

Pokrowiec ThermoBalance – niezwykle przyjemny w dotyku pokrowiec wykonany z nowoczesnej tkaniny posiadającej włókna CUSTOMOOD. Włókna reagują na temperaturę otwierając lub zamykając swoją strukturę. W momencie, kiedy temperatura podnosi się struktura tkaniny otwiera się, absorbując całkowicie wydzielaną przez ciało ludzkie wilgoć i temperaturę, a po odparowaniu wilgoci struktura ponownie się zamyka. Pokrowiec daje poczucie świeżości, higieniczności i jest antybakteryjny. Pokrowiec Thermobalance pikowany włóknem PES, z pasem wentylacyjnym 3D oraz wygodnymi uchwytami. Pokrowiec można zdjąć i wyprać.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami