Z ofertą materacy nawierzchniowych można się zapoznać pod adresem: SalonSnu.pl/Materace-Nawierzchniowe

W jakich okolicznościach warto dokupić materac nawierzchniowy? Weź pod uwagę jego zalety:

  • Poprawia wygodę i komfort snu. Materace nawierzchniowe z pianki termoelastycznej lub lateksu znacząco podnoszą wygodę i higienę snu.
  • Wyrównuje powierzchnię. Przerwę pomiędzy dwoma oddzielnymi materacami łatwo zniwelować kładąc materac nawierzchniowy.
  • Chroni materac zasadniczy.  Łatwiej wyprać pokrowiec, zmienić top materac na nowy…dzięki temu materac zasadniczy  zużywamy mniej.
  • Na kanapach, sofach i wersalkach.  Wyrówna powierzchnie, poprawi wygodę spania na nierównej niewygodnej kanapie i łatwo da się zwinąć i schować jeśli nie jest potrzebny. 

Jaki materac nawierzchniowy powinieneś wybrać? Z czego? Jakiej grubości?

To zależy do jakiego celu ma służyć. Jeśli chcesz poprawić sobie komfort idealny będzie top lateksowy lub termoelastyczny. Im wyższy tym bardziej komfortowy, im lepszej jakości tym trwalszy. Termoelastyczny doda miękkości, lateksowy będzie bardziej elastyczny.

  • Jeśli będziesz go często zwijać, np. z kanapy na dzień to warto wybrać nakładkę lateksową o grubości 4 cm, jej duża elastyczność pozwoli zrobić to łatwo, a zarazem bez obawy zniszczenia produktu.
  • Jeżeli Twój materac jest mało wygodny lub nierówny, a nie chcesz go zmieniać wybierz nakładkę jak najgrubszą.

Nakładki termoelastyczne zalicza się do najbardziej komfortowych oraz najlepiej dopasowujących się do kręgosłupa. Najlepiej też odciążają mięśnie ponieważ redukują nacisk.

Z ofertą materacy nawierzchniowych można się zapoznać pod adresem: SalonSnu.pl/Materace-Nawierzchniowe.

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami