Materace Materasso

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materace Materasso

Zapraszamy do zobaczenie pełnej oferty w naszym sklepie: SalonSnu.pl/Materace-Materasso

Wszystkie produkty są wykonywane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Ostatecznie powstają produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Materiały i surowce stosowane przy produkcji są najwyższej jakości , posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Firma Materasso dba też o środowisko naturalne używając do produkcji materacy pianek BIO, czyli produktu naturalnego i ekologicznego.

Najbardziej znane i polecane materace Materasso:

  • Kolekcja „Komfort City” – Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.

NOWOŚCI:

Poczytaj również o specjalnej kolekcji Materasso Exlusive Collection, która dostępna jest tylko w sklepie stacjonarnym. Odwiedź sklep w Bydgoszczy w Galerii Dom i Wnętrze na pierwszym piętrze ( wejście od ul. Fordońskiej) i poznaj komfort jaki zapewniają materace Materasso.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Najzdrowszy materac dla kręgosłupa

Najzdrowszy materac Kto dzisiaj nie ma problemów z kręgosłupem ? Jaki wobec tego będzie idealny, najzdrowszy materac na problemy z bólem pleców ? Materac na bolące plecy powinien zapewniać równomierne rozło...

Czy pianka Biogreen jest ekologiczna?

Włoska piana Biogreen postrzegana jest jako przyjazna dla środowiska. Substancje chemiczne pochodzenia ropopochodnego zastąpiono w niej naturalnymi komponentami roślinnymi, na przykład olejem rycynowym. Sprzyja t...