Materace Materasso

Aktualizowano: 31 sierpnia 2023
Materace Materasso

Zapraszamy do zobaczenie pełnej oferty w naszym sklepie: SalonSnu.pl/Materace-Materasso

Wszystkie produkty są wykonywane z wyjątkową dbałością o każdy szczegół. Ostatecznie powstają produkty najwyższej jakości, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Materiały i surowce stosowane przy produkcji są najwyższej jakości , posiadają odpowiednie atesty i certyfikaty. Firma Materasso dba też o środowisko naturalne używając do produkcji materacy pianek BIO, czyli produktu naturalnego i ekologicznego.

Najbardziej znane i polecane materace Materasso:

  • Kolekcja „Komfort City” – Materace te zostały zaprojektowane na potrzeby naszych klientów, którzy oczekiwali wysokiej jakości materaców o podwyższonej twardości i trwałości.

NOWOŚCI:

Poczytaj również o specjalnej kolekcji Materasso Exlusive Collection, która dostępna jest tylko w sklepie stacjonarnym. Odwiedź sklep w Bydgoszczy w Galerii Dom i Wnętrze na pierwszym piętrze ( wejście od ul. Fordońskiej) i poznaj komfort jaki zapewniają materace Materasso.

Zobacz tematy:
Zobacz inne artykuły:

Materace Sealy – opinie

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.