Całą kolekcję materaców TEMPUR® znajdziesz w naszym sklepie online oraz stacjonarnym:  SalonSnu.pl/materace-TEMPUR®

Nasza historia jako pionierów technologii snu zaczęła się 30 lat temu, kiedy stworzyliśmy wyjątkowy materiał – TEMPUR®, zaawansowaną piankę termoelastyczną wykorzystująca technologię NASA. Materiał TEMPUR® stał się podstawą do kolekcji materaców i poduszek oraz innych produktów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, zmieniając sposób spania na całym świecie.

Podróż TEMPUR®…

Na początku lat 70- tych NASA stworzyło redukujący nacisk materiał, który miał wspierać i chronić astronautów podczas startu w kosmos. Piana, którą wypełniano skafandry, szybko okazała się fenomenem, którym na poczatku lat 80- tych zainteresowali sie naukowcy inwestując miliony dolarów w badania oraz prace udoskonalające wynalazek NASA tworząc – materiał TEMPUR®. Produkty TEMPUR® po raz pierwszy zaprezentowano światu w latach 90- tych, które cieszą się zainteresowaniem po dzień dzisiejszy – i nic w tym dziwnego… Obecnie TEMPUR® to jedyna globalna marka, która jest znana i ceniona w ponad 90 krajach świata.

Materiał TEMPUR® – oto jak to działa…

Wystarczy kilka sekund by zanużyc się w materiale – uczucie to jest w pewnym sensie efektem WOW! Ale tak naprawdę wszystko zaczyna się od odpowiedniej formuły… Innowacyjny materiał TEMPUR® złożony z sieci otwartch komórek o dużej gęstości reaguje na ciepło, wagę oraz kształt Twojego ciała, zapewniając każdemu indywidualny komfort i precyzyjne podparcie. Kiedy temperatura wzrasta twardość materaca maleje, dokładnie dopasowując się do ciała – podpiera je tak, że czujesz się jak w stanie nieważkości. Niezależnie od tego jaką pozycję uznasz za najwygodniejszą, materiał za każdym razem dopasowuje się do Ciebie zapewniając podparcie oraz najlepszy komfort snu jaki możesz sobie wyobrazić. Chociaż produkt końcowy czyli materac- wydaję sie byc prosty, to nauka stojąca za materiałem TEMPUR® oznacza nieprzerwalny proces doskonalenia. Niezrównana wiedza w połączeniu z autentycznym materiałem TEMPUR® pomaga tworzyć najlepszy sen – na jaki zasługujesz.

Luksusowe materace TEMPUR® – od chwili gdy się kładziesz, aż po moment gdy się budzisz…

Gdy porównamy materac TEMPUR® z każdym innym materacem piankowym – różnica od razu jest odczuwalna i to nie są puste słowa… Materac TEMPUR® podpiera każdy milimetr naszego ciała, dając odczucie komfortowego podparcia i otulenia, niezależnie jaką pozycję przyjmiemy to materac dopasowuje się do nas a nie odwrotnie!

Materace TEMPUR® produkowane są znajlepszych komponentów, co za pewnia im wyjątkową trwałość i komfort na długie lata. Stąd też gwarancja jaką posiadają jest pełna i opiewa, aż na 10 lat. Po tym okresie produkt zachowuje conajmniiej 95% swojej wysokości w stosunku do wyrobu, który opuszcza fabrykę – ta różnica nie jest zauważalna gołym okiem – nastomiast sama cyfra robi wrażenie prawda? Dzieki temu mamy pewność, że produkt przez ten okres nie straci swoich wyjątkowych właściwości. Ich cena jest odpowiednio wyższa, natomiast jakość oraz komfort użytkowania jaki oferują, sprawia, iż są tego warte! Zatem warto zainwestować w zakup droższego ale bez porównania lepszego materaca. To zakup za, który nasze ciało nam się odwdzięczy…

Ze wzgledu na posiadane właściwości tylko materaiał TEMPUR® jest unikatowy. Opracowane w oparciu o kosmiczną technologię NASA®, wszystkie materace zawierają oryginalny materiał TEMPUR®, który dopasowuje się do Twojego ciałapodczas snu, zapewniając niezrównany komfort i podparcie przez całą noc. Tylko oryginalny TEMPUR® zachowuje się wyjątkowo i jak dotąd nikt go skutecznie nie „podrobił”. Tylko materiał TEMPUR® posiada Certyfikat NASA . 

Co jeszcze sprawia, że materace TEMPUR® są tak wyjątkowe?

Materiał TEMPUR® – posiada strukturę zbudowaną z otwartych komórek, dzięki temu pozwala idealnie dopasować się do ciała, oraz jest bardziej oddychający. Materiał TEMPUR® reaguje na temperaturę. Kiedy temperatura wzrasta twardość materaca maleje. Materace TEMPUR® są „miękkie tam gdzie chcesz a twarde tam gdzie potrzebujesz”.

Maksymalna redukcja nacisku – materiał TEMPUR® zbudowany jest z otwartych komórek , które równomiernie pochłaniają i rozkładają ciężar Twojego ciała, zwiększając przy tym odczuwalny komfort.

Redukcja drgań – mierzona jest poprzez odbicie – im mniejsze tym lepiej. Materiał TEMPUR® absorbuje ruch dzięki temu Ty i druga osoba nie będziecie sobie przeszkadzały podczas snu. Siła odbicia dla zwykłych pian z pamięcią wynosi ona ok 20%, dla materiału tempu – tylko 3%, jest różnica prawda?

Precyzyjne, indywidualne podparcie – wyjątkowy materiał TEMPUR® zaprojektowany tak by idealnie podpierał oraz dostosowywał się do Twojego kształtu ciała, wagi oraz temperatury panującej w sypialni. Niezależnie jaką pozycję uznasz za najwygodniejszą- materiał TEMPUR® dopasuje się do Ciebie.

Gwarantowana trwałość użytkowania – rekomendacja 10 lat pełnej gwarancji to inwestycja w trwałość na lata. Materace TEMPUR® przez ten czas  zachowują, aż 95% swojej wysokości bez żadnych zagłębień, odkształceń i nierówności. Rygorystyczne testy przeprowadzane co roku – takiej dbałości można spodziewać się tylko po TEMPUR®.

Materace TEMPUR® to 5 kolekcji, sprawdź co je wyróżnia: SalonSnu.pl/kolekcje-Materaców-TEMPUR®

Więcej tematów na blogu

Serta

Serta to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji materacy, która została założona w 1931 roku. Jest jednym z największych producentów materacy na świecie i oferuje szeroki wybór produktów, w tym materace piankowe, hybrydowe i sprężynowe. Serta stała się...

czytaj dalej

Sealy

Amerykańskie materace Sealy to nowoczesne, luksusowe materace hybrydowe. Połączenie tytanowych sprężyn z innowacyjnymi piankami daje trwałość, komfort jak nigdy dotąd.

czytaj dalej

Więcej informacji o naszych znakomitych produktach do snu, znajdziesz w naszym sklepie internetowym: salonsnu.pl

Salon materacy Komfort Snu
Wygodny materac - salon z materacami